Architektura 21szego wieku : 10 000 domów certyfikowanych przez LEED

Zane Williams Amerykańska Rada ds.
Budownictwa Ekologicznego niedawno ogłosiła, że ponad 10 000 domów w USA zdobyło certyfikat LEED.
Osiągnięcie tego milowego etapu oznacza ciągłą transformację branży budownictwa mieszkaniowego w kierunku wysokowydajnych, zdrowych domów, które oszczędzają pieniądze właścicieli domów .
powiedział Nate Kredich, wiceprezes ds.
rozwoju rynku mieszkaniowego, US Green Building Council.
.
Liderzy rynku w zakresie produkcji, wielorodzinnych, niedrogich i niestandardowych segmentów domu uznali, że istnieją zielone domy, a następnie istnieją LEED Homes i działają zgodnie z nimi..
Ross Street House firmy RWH Design otrzymał ocenę LEED dla Homes Platinum w lipcu 2009 roku, pierwszą w Wisconsin.
Dom przyciąga uwagę entuzjastów zieleni w całym kraju, znacznie przekraczając wymagania, aby uzyskać najwyższą ocenę LEED Platinum.
Więcej po przerwie.
Program LEED for Homes, założony w 2008 roku, obejmuje rynki mieszkaniowe z wieloma i pojedynczymi rodzinami, stawki rynkowe i przystępne cenowo mieszkania, koncentrując się na promowaniu projektowania i budowy wysokowydajnych zielonych domów.
Obecnie jest certyfikowanych 10 161 domów (i możliwych 38 000 sztuk) dzięki uprzejmości Interface Studio Architects Domy 100K zostały zaprojektowane przez Interface Studio Architects jako odpowiedź na to niezrównoważone podejście do kwestii mieszkaniowych.
Małe, wydajne i super-zielone domy 100K zapewniają zrównoważone, niedrogie opcje dla pierwszych nabywców domów z Filadelfii.
Domy 100K stosują pasywną strategię skupioną na kopercie, a nie na systemach.
Strategia ta przyniosła LEED certyfikat Homes Platinum i HERS oceny od 42 do 24 (o 58% do 76% lepiej niż domy zaprojektowane do podstawowego kodu energii).
Nowa dzielnica osiedla Tassafaronga przez Davida Baker Partners znajduje się na siedmio i pół akra w południowym krańcu Oakland i ma wiele przystępnych mieszkań, zielone ścieżki, parki kieszonkowe i otwarte przestrzenie.
Opracowanie osiągnęło jeden z pierwszych złotych certyfikatów LEED ND.
Wszystkie budynki zostały zaprojektowane na najwyższym poziomie ekologicznego standardu – LEED for Homes ., obejmującego szeroki zakres uzupełniających się zielonych strategii.
.
Brian Rose 12-piętrowe lofty Mosler zaprojektowane przez Mithuna były pierwszymi certyfikatami LEED Silver w Seattle.
Przykładem tego, jak tworzyć wartość dzięki innowacyjnemu, zrównoważonemu projektowi wykraczającemu poza początkową wizję rozwoju, ten rozwój został w 90% sprzedany w ciągu pierwszych 6 miesięcy na rynku ze względu na jego wysoce zrównoważone funkcje i współczesny design.
.
Benjamin Benschneider Dzięki temu, że LEED jest bardziej dostępny dla budowniczych i właścicieli domów, USGBC uruchomiło niedawno narzędzie LEED for Homes Scoring Tool.
Aplikacja internetowa umożliwia użytkownikom samodzielną ocenę projektów budowy domu, aby przekonać się, jak blisko są certyfikacji LEED.
Więcej informacji o LEED dla domów i USGBC można znaleźć tutaj.
[przypisy: jaki komin do kominka, panele podłogowe ranking, sufit podwieszany profile ]

Powiązane tematy z artykułem: jaki komin do kominka panele podłogowe ranking sufit podwieszany profile