Architektura i nowoczesne budownictwo – Aktualizacja: Xian International Horticultural Expo 2011

W ciągu zaledwie 16 dni do otwarcia, miasto Xi.
An, Chiny przygotowuje się do jednego z największych międzynarodowych wydarzeń ogrodniczych w tym roku.
Ujednolicony pod tematem wystawy.
Wieczny pokój i harmonia między naturą a ludzkością.
418 hektarów dobrze zaprojektowanej architektury krajobrazowej i punktowej ma swoje korzenie w kulturalnej symbolice i ma na celu zobrazowanie przyszłości miasta.
Oczekuje się, że dwanaście milionów gości odwiedzi Xi an i odkryje nową perspektywę ekspozycji na temat harmonijnego współistnienia człowieka z naturą, miastem i naturą.
Więcej o architekturze ekspozycji po przerwie.
Wcześniej udostępniliśmy wspaniały plan Plasma Studio na wystawę.
Płynące ogrody.
która obejmuje przebudowę dużej powierzchni ziemi, która jest syntezą ogrodnictwa i technologii, w której krajobraz i architektura zbiegają się w zrównoważoną i integralną wizję .
W przypadku głównego pawilonu tematycznego, dynamicznej formy geometrycznej o nieregularnych interfejsach, struktura będzie prezentować nowe osiągnięcia i produkty w ogrodnictwie i uprawie kwiatów, a także nowe przyjazne dla środowiska i energooszczędne technologie i materiały.
Położone nad jeziorem Splendid, główna botaniczna szklarnia będzie głównie wyświetlać rzadkie rośliny i ekologiczne krajobrazy z różnych regionów różnych klimatów na świecie.
Szklarnia znajduje się na przecięciu wielu krajobrazów i oferuje sposób na połączenie zróżnicowanej ekspozycji w spójną całość.
Zbudowany na tle gór, struktura składa się, aby idealnie pasować do topografii.
Oprócz Pawilonu i Szklarni na wystawie będzie miała 13-piętrową wieżę widokową.
Chang.
Anna spoczywa na Młodej Górze Zhongnan, zapewniając tym, którzy wspinają się na szczyt panoramiczny widok całej witryny.
Projekt wieży łączy tradycyjne kwadratowe pagody Sui i Tang Dynasties (581-907) ze współczesną wizją.
Lekka stalowa konstrukcja wieży nadaje się do recyklingu i jest przyjazna dla środowiska, a szkło bezpieczne na dachu tworzy efekt wznoszenia się kryształu w górach.
Wieża uosabia współistnienie natury i ludzi z Czangczem w historii, a ta relacja jest ponadto wcielona we współczesny sposób.
Odwiedzający będą wchodzić przez wejście Guangyun, które znajduje się w północno-wschodniej części miejsca ekspozycji.
Aleja może pomieścić nawet 20 000 pasażerów w godzinach szczytu, ponieważ 18-metrowe rampy przenoszą odwiedzających do Parku Krajobrazowego.
Rampa składa się z elementów wodnych i kwadratowych ogrodów kwiatowych, oferując zwiedzającym imponujące pierwsze wrażenie.
Pracując zgodnie z konceptualną wizją Plasma Studio, ekspozycja będzie zachwycać się dużymi osiągnięciami w ogrodnictwie, jednocześnie umożliwiając odwiedzającym krążyć w tkanej sieci krajobrazu i architektury.
[więcej w: hanarol, uwolnijkolory allegro, panele podłogowe ranking ]

Powiązane tematy z artykułem: hanarol panele podłogowe ranking uwolnijkolory allegro