Architektura i nowoczesne budownictwo – Instalacja biurowa POP-UP / Dubbeldam Architecture + Design

Dzięki uprzejmości firmy Dubbeldam Architecture + Design Zauważając ewoluujący sposób, w jaki pracujemy, biuro POP-UP jest instalacją DUBBELDAM Architecture + Design, która wykorzystuje moduły modułowe, które można łączyć na różne sposoby.
Rezultatem jest przestrzeń robocza, która jest jednocześnie szkieletem i dostosowana do indywidualnych potrzeb.
Ten projekt staje się doskonałą odpowiedzią na głęboką zmianę w sposobie, w jaki pracujemy; kiedy potrzebujemy tylko powierzchni do pracy i miejsca do podłączenia, środowisko pracy nie jest już statyczne.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Mobilność, elastyczność i elastyczność to nowe kluczowe elementy nowoczesnego biura.
Zbudowane z odzyskanych drewnianych desek paletowych i ich ram, osobne moduły wspólnie tworzą nowoczesne miejsce pracy, ułatwiając zarówno indywidualną pracę, jak i współpracę.
przestrzeń robocza, przestrzeń do współpracy, salon i stacja tankowania.
W falistych formach, regenerowane płyty zmieniają się ze ściany i podłogi w elementy mebli, szlifowane tam, gdzie ludzkie ciało styka się z drewnem i pozostawia szorstkie tam, gdzie go nie ma.
Dzięki uprzejmości Dubbeldam Architecture + Design Moduły składają się z oddzielnych płaszczyzn (podłoga, ściana, sufit) i elementów mebli, które są montowane w różnych konfiguracjach.
Modułowe półki można wstawić w szczeliny między płytami ściennymi, tworząc regulowane obszary wyświetlania i przechowywania.
Mniejsze półki przesuwają się w szczeliny pomiędzy drewnianymi listwami.
Dzięki uprzejmości Dubbeldam Architecture + Design Możliwości są nieograniczone; Łatwo transportowane, konfigurowalne i szybko wdrażane biura pop-up są przeznaczone do krótkotrwałego użytku, nietypowych aplikacji, takich jak festiwale na wolnym powietrzu lub sytuacje, w których można uzyskać pomoc ofiarom katastrof, lub start-upów poszukujących skromnej powierzchni biurowej.
Dzięki żmudnemu użyciu materiałów, oświetlenia i elementów mebli każdy moduł jest wyraźny, a jednocześnie łatwo konfigurowany w celu dopasowania do indywidualnych potrzeb.
Pozbawiając się zbędnego, biuro POP-UP ucieleśnia zdolność adaptacji.
sama przestrzeń zmienia się wraz z potrzebami w miejscu pracy.
Dzięki uprzejmości Dubbeldam Architecture + Design
[więcej w: jaki komin do kominka, ciepło hydratacji, hanarol ]

Powiązane tematy z artykułem: ciepło hydratacji hanarol jaki komin do kominka