Architektura i nowoczesne budownictwo – Podsumowanie AD: Muzea Część VII

W zeszłym roku przedstawiliśmy wiele wspaniałych muzeów.
Podobnie jak Alberto Campo Baeza.
S Muzeum pamięci w Andaluzji.
Lub Muzeum Sztuki w Tampie zaprojektowane przez Stanleya Saitowitza.
Sprawdź pięć niesamowitych muzeów od 2010 po przerwie.
Tampa Muzeum Sztuki / Stanley Saitowitz | Muzea Natoma Architekci Muzea zaczęły się w czasach starożytnych jako Świątynie, poświęcone muzom, w których uprzywilejowani byli rozbawieni, świadkami piękna i uczenia się.
Po tym, jak renesansowe muzea zostały upublicznione dzięki pałacowym strukturom, w których powstała idea galerii, przestrzeni do wyświetlania obrazów i rzeźby (czytaj więcej.) Muzeum Sztuki w Nanjing / KSP Jürgen Engel Architekten Położony w kulturalnym centrum Nanjing, w bezpośrednim sąsiedztwie historyczny Pałac Prezydencki dzisiejszej stolicy prowincji, nowe Jiangsu Provincial Art Museum jest jednym z najważniejszych muzeów w południowo-wschodnich Chinach.
Ma miejsce na wystawy czasowe i domy stałą kolekcję z tradycyjną chińską sztuką, która ilustruje bogactwo kulturowe Nankinu.
jedno z najstarszych miast w południowych Chinach (czytaj dalej.) Muzeum Sztuki i Archeologii Doliny Côa / Camilo Rebelo Sztuka paleolitu w Dolinie Coa jest być może pierwszą manifestacją sztuki lądowej człowieka.
Muzeum jest pomyślane jako instalacja w krajobrazie.
Monolityczna trójkątna forma jest bezpośrednim wynikiem przecięć doliny.
Jego materialność przywołuje lokalne kamienne podwórza i odzwierciedla dwie różne natury: betonową materię i lokalną kamienną fakturę i kolor (czytaj więcej.) MA: Andalucia.
S Muzeum Pamięci / Alberto Campo Baeza Chcielibyśmy uczynić.
najpiękniejszy budynek.
dla Museo de al Memoria de Andalucía (Andalusia.
s Museum of Memory) w Granadzie.
MA.
Muzeum, które chce przekazać całą historię Andaluzji.
Już w czasach rzymskich Strabon opisał mieszkańców Andaluzji jako najbardziej kultywowanych z Iberyjczyków, którzy mają prawa w wersie .
(czytaj więcej.) Muzeum Muszli w Dalian / Instytut Projektowania Budynków i Architektury DUT Jednym z najważniejszych projektów budowlanych w Dalian jest nowe Muzeum Muszli.
Z ponad 5000 rodzajów cennych pocisków z całego świata, które są wyświetlane wewnątrz budynku na zewnątrz budynku wywołało spore zamieszanie.
Z czterema kondygnacjami naziemnymi i jedną kondygnacją podziemną budynek ma około 18 000 m2 powierzchni (czytaj więcej.)
[więcej w: nol tychy, olx7, panele podłogowe ranking ]

Powiązane tematy z artykułem: nol tychy olx7 panele podłogowe ranking