Budownictwo i architektura : Szeroki otwarty dom / min Dzień

Dzięki uprzejmości Min | Day Firma architektoniczna Min | Day zaprojektował energooszczędny dom zaprojektowany do płynnego życia wewnątrz i na zewnątrz do zakupu za pośrednictwem Hometta, internetowej bazy danych progresywnych i zrównoważonych nowoczesnych domów dostępnych w sprzedaży przez masy.
Dodatkowe zdjęcia Min | Projekt dnia i opis domu po skoku.
OPIS: Z garażem z jednej strony i wejściem w rogu, murowany dziedziniec z przodu domu jest pierwszym z kilku pomieszczeń na zewnątrz w domu o powierzchni 2,500 stóp kwadratowych, które sprzyjają życiu wewnątrz i na zewnątrz.
Dom składa się z trzech głównych woluminów na poziomie głównym: 1.
salon / jadalnia / kuchnia, 2.
sypialnia i 3.
sypialnia, łazienka, pralnia i garaż.
Te trzy skrzynki.
otaczają półzamknięty pokład, który jest prawdziwym salonem na świeżym powietrzu.
Za pokładem trzypiętrowa wieża łączy wszystkie elementy domu i zapewnia dostęp do dachu i porośniętego roślinnością dachu.
Wieża tworzy pionowy rdzeń do chłodzenia pasywnego, który jest centralnym elementem naszej strategii niskoenergetycznej.
Ciepło może być wyczerpane z wieży latem i odzyskane i ponownie rozprowadzane w zimie.
Dzięki uprzejmości Min | Day Dom łączy w sobie wyrafinowaną, minimalistyczną estetykę i integrację z ekologiczną konstrukcją, naturalnym oświetleniem dziennym i niezwykle wydajnymi (pasywnymi i aktywnymi) systemami energetycznymi.
Po zainstalowaniu systemu generowania energii fotowoltaicznej, dom może osiągnąć zerową wydajność energetyczną.
Niski profil domu odpowiada bezpośrednio na topografię i ekspansywne widoki na dolinę rzeki i stanowi alternatywę dla typowego domu na przedmieściu.
Dzięki uprzejmości Min | Day Pierwotnie zaprojektowany dla nieruchomości na Platte River we wschodniej Nebrasce, plany domów są teraz dostępne w sprzedaży na Hometta.com.
BUDOWA: Izolowane termicznie izolowane betonowe ściany z gładkim wykończeniem (rdzeń z pianki 3.
EPS), polerowane ściany dziedzińca CMU, 6.
Konstrukcja ściany SIP, 8.
Dach SIP nad odsłoniętymi belkami Parallam, stożkowa izolacja ponad dachami SIP z jednowarstwowym dachem membranowym, dach modułowy Live Roof, okna i drzwi z aluminium łamanego termicznie, cedr pionowy FSC T & G, panele z włóknocementu, aluminiowe panele kompozytowe, architektura krajobrazu Xeriscape, przepuszczalna nawierzchnia.
Dzięki uprzejmości Min | day ENERGY SYSTEMS: Pasywna orientacja słoneczna i wbudowane zacienienie, super izolowane ściany, dach porośnięty roślinami, szkło o wysokiej wydajności; hydroniczne podgrzewane podłogi z geotermiczną pompą ciepła, pasywne / aktywne chłodzenie kominowe, przełącznik elektryczny do zainstalowania dla przyszłego systemu generowania PV.
Dzięki uprzejmości Min | Day Courtesy Min | Day
[przypisy: nol tychy, supon szczecin, jaki komin do kominka ]

Powiązane tematy z artykułem: jaki komin do kominka nol tychy supon szczecin