Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

Czy ostatnio byłeś poza domem.
Sprawdź nasz wybór najlepszych z zeszłego tygodnia! Pięć postów po przerwie.
Container Guest House / Poteet Architects The Container Guest House to pierwszy z kilku projektów Poteet Architects, które zaprezentujemy.
Jako krajowa, wielokrotnie nagradzana firma, Poteet Architekci są najbardziej znani ze swojego wrażliwego, adaptacyjnego wykorzystania istniejących budynków i świeżego, rygorystycznego podejścia do nowoczesnego wystroju wnętrz.
Ten projekt pochodzi od klienta Poteet Architects.
S chcą eksperymentować z kontenerów (czytaj więcej.) Michelet 50 / Dellekamp Arquitectos Budynek mieszkalny znajduje się w centrum Mexico City, w dzielnicy Anzures, wskazując na miejski charakter fabuła.
Zgodnie z wymaganiami klienta, zaprojektowaliśmy budynek, który oferuje różne typy mieszkań podzielone na trzy bloki, co daje więcej metrów kwadratowych fasady z każdej strony.
Wspólne obszary wspólnoty mieszkaniowej mieszczą się w jednej przestrzeni wychodzącej na zewnątrz do trzech elewacji (czytaj więcej.) NIK / Atelier Thomas Pucher & Bramberger Nikolaiplatz w obecnym kształcie był procesem konwersyjnego rozwoju, który przybrał kształt przez pewien okres czasu.
Podczas gdy styl architektoniczny (a także pożądana gęstość zabudowy) uległy zmianie, układ witryny pozostawał stabilny.
Ze względu na rosnące zagęszczenie w bezpośrednim otoczeniu tego obszaru, wymagania budynku na tym terenie musiały zostać z czasem dostosowane (czytaj więcej.) Klasyka AD: Chase Manhattan Plaza / SOM Znana ze swojej innowacyjności i oszczędności w projektowaniu, SOM Chase Manhattan Plaza w dzielnicy finansowej Dolnego Manhattanu wyświetla język architektoniczny SOM na temat efektywności i jej relacji z sferą publiczną.
Ukończony w 1961 roku, 60-piętrowy wieżowiec Gordona Bunshafta z SOM jest historią o dojrzewaniu dla obecności Skidmore, Owings i Merrill jako krajowego lidera korporacyjnego projektu architektonicznego, który wywołuje wydajność i funkcjonalność (czytaj więcej.) Muzeum Guangdong / Rocco Design Architekci Muzeum w Guangdong jest jednym z czterech najważniejszych obiektów kultury dla nowego centrum finansowego w Zhujiang Xincheng (Pearl River New Town) w Guangzhou.
Firma Rocco Design Architects Ltd.
została ogłoszona zwycięzcą międzynarodowego konkursu zaproszonego w maju 2004 r., A następnie została mianowana architektem projektu.
Pięciopiętrowe muzeum ma łączną powierzchnię około 67 000 metrów kwadratowych (czytaj więcej.)
[przypisy: listwa przypodłogowa, altana ogrodowa, panele elewacyjne ]

Powiązane tematy z artykułem: altana ogrodowa listwa przypodłogowa panele elewacyjne

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

Oto nasz wybór najlepszych postów z zeszłego tygodnia.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Schronisko dla bezdomnych / Javier Larraz Co budowanie nowego schroniska dla bezdomnych, poza zaspokajaniem potrzeb schroniska i żywności dla mieszkańców, jest szansą na poprawę jakości życia grupy wykluczonej społecznie, której potrzeby sięgnąć dalej niż prosty fakt znalezienia miejsca do spania (czytaj więcej.) 8 Blacks / NRJA Początkowo planowany jako dom wakacyjny, pod koniec procesu projektowania.
społecznie aktywny kompleks mieszkalny rodziny nad rzeką Venta w pobliżu Kuldiga.
Miejsce ciągnie się, aby tam mieszkać (czytaj więcej.) Dom D / Panorama + WMR Projekt znajduje się w Matanzas. (więcej…)

Powiązane tematy z artykułem: altana ogrodowa do ogrodu deski na podbitkę listwy przypodłogowe białe