Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

Oto nasz wybór najlepszych postów z zeszłego tygodnia.
Sprawdź je wszystkie po przerwie.
Schronisko dla bezdomnych / Javier Larraz Co budowanie nowego schroniska dla bezdomnych, poza zaspokajaniem potrzeb schroniska i żywności dla mieszkańców, jest szansą na poprawę jakości życia grupy wykluczonej społecznie, której potrzeby sięgnąć dalej niż prosty fakt znalezienia miejsca do spania (czytaj więcej.) 8 Blacks / NRJA Początkowo planowany jako dom wakacyjny, pod koniec procesu projektowania.
społecznie aktywny kompleks mieszkalny rodziny nad rzeką Venta w pobliżu Kuldiga.
Miejsce ciągnie się, aby tam mieszkać (czytaj więcej.) Dom D / Panorama + WMR Projekt znajduje się w Matanzas.
Chile, na szczycie klifu, 65 mts.
w przybliżeniu nad poziomem morza.
Ten dom dla pary i ich syna ma kwadratową objętość 9 na 9 metrów.
Wewnątrz przecina się kolejna objętość na wyższym poziomie, który obraca się o 45 stopni w stosunku do planu, umożliwiając podwójne wysokości i organizację przestrzeni na pierwszym piętrze (czytaj więcej.) AD Classics: Westcott House / Frank Lloyd Wright Jeden z pierwszych i tylko przykłady stylu Prairie w Ohio, Westcott House stał się znaczącym dziełem w zalecanej metodologii architektury Franka Lloyda Wrighta.
Ukończony w 1908 roku dla Burton J.
Westcott i jego rodziny po przeniesieniu Westcott Motor Company z Richmond w stanie Indiana, Westcott House jest wczesnym etapem w ikonicznym opisie i integracji budynku Franka Lloyda Wrighta z jego krajobrazem (czytaj dalej.) Sześć centrum sprzedaży domów sztuki / Lab Modus Strona położona wzdłuż głównej drogi w pobliżu parku technologicznego północnego Tajwanu, składa się z dwóch głównych programów – centrum sprzedaży mieszkań i domu modelowego.
Masa tego projektu triangulowała i składała geometrię, owijając przestrzeń wewnętrzną, aby uzyskać dominującą formę i dynamiczny obieg w budynku.
Staramy się zapewnić wyjątkowe i przestronne doświadczenie zarówno dla konsumentów, jak i dla otoczenia (czytaj dalej.)
[więcej w: jaki komin do kominka, olx nowa sol, mrówka nidzica ]

Powiązane tematy z artykułem: jaki komin do kominka mrówka nidzica olx nowa sol

Budownictwo wczoraj i dzis : AD Recommends: Best of the Week

Czy ostatnio byłeś poza domem.
Sprawdź nasz wybór najlepszych z zeszłego tygodnia! Pięć postów po przerwie.
Container Guest House / Poteet Architects The Container Guest House to pierwszy z kilku projektów Poteet Architects, które zaprezentujemy.
Jako krajowa, wielokrotnie nagradzana firma, Poteet Architekci są najbardziej znani ze swojego wrażliwego, adaptacyjnego wykorzystania istniejących budynków i świeżego, rygorystycznego podejścia do nowoczesnego wystroju wnętrz.
Ten projekt pochodzi od klienta Poteet Architects. (więcej…)

Powiązane tematy z artykułem: ciepło hydratacji hanarol mrówka nowy dwór mazowiecki