Nowoczesna architektura : Green Light Tower / UArchitects

UArchitects Architekci: UArchitects.
Misak Terzibasiyan Lokalizacja: Pireus, Grecja Rysunki / Rendery: Dzięki uprzejmości UArchitektówKiedy spojrzymy z widoku na nową propozycję wieży Pireaus Propozycja ta połączy wieżę z widzeniem, pobliskim i miastem Aten.
.
UArchitekty Dzieje się to za dnia dzięki nowym, różnorodnym dynamicznym programom wieży i nocą za pomocą interaktywnej architektury świetlnej, która reaguje i eksponuje na fasadzie miejskie życie Aten.
.
UArchitects Na parterze pierwsze piętro i drugie piętro będą dostosowane do programów takich jak teatr / kino, restauracja / kawiarnia i lobby hotelowe z salami kongresowymi.
Daje to żywy obraz w dzień iw późnych godzinach.
Aby ten nowy program był udany, zaplanujemy również więcej miejsc parkingowych.
Powodzenie międzynarodowych punktów orientacyjnych mierzy się za pomocą widoczności z daleka, możliwości częstego dostępu do ruchu publicznego i dostępu do prywatnego samochodu.
Na wyższych piętrach planowaliśmy pokoje hotelowe i powierzchnie biurowe dla firm krajowych i międzynarodowych.
sekcja Jest to korzyść przyciągająca międzynarodowe firmy, ponieważ mają oni pobyt ponad obiektami dla swoich pracowników i gości.
Jeśli te pokoje nie są wykorzystywane przez firmy, mogą zostać zmienione na pomieszczenia biurowe lub mogą zostać wykorzystane przez innego właściciela hotelu.
.
UArchitects Mamy doświadczenie, że pokoje i biura różnych rozmiarów działają najlepiej, aby dać odpowiedź na dynamikę krajową i międzynarodową.
Ten system pozostanie elastyczny i łatwo go zmienić na potrzeby użytkowników i właścicieli.
.
UArchitects Interaktywna architektura światła, która reaguje i eksponuje na fasadzie miejskie życie Ateny, jest również metaforą jako latarnią morską dla portu, która jest odniesieniem do starożytnej greckiej podróży.
Kiedy statki wpływają do portu w Pireaus, ludzie statki zostaną powitane w ciągu dnia przez zielony i zrównoważony punkt orientacyjny z ukośnym przekrojem budynku z odniesieniem do Akropolu i .
znany z odwiedzin i mieszkańców Aten.
plan przekroju
[przypisy: jaki komin do kominka, krakżal, ojciec witko msze o uzdrowienie kalendarz ]

Powiązane tematy z artykułem: jaki komin do kominka krakżal ojciec witko msze o uzdrowienie kalendarz