Architektura 21szego wieku : Zwycięski projekt Grand Stade FFR (French Rugby Federation) / Populous & Ateliers 2/3/4 /

Dzięki uprzejmości Populous & Ateliers 2/3/4 / Francuska Federacja Rugby (FFR) ogłosiła niedawno, że wykorzysta propozycję Populousa i Ateliers 2/3/4 do zaprojektowania Grand Stade.
Po kilku miesiącach dyskusji z trzema rywalizującymi grupami, FFR dokonał wyboru projektantów i wydał pierwsze obrazy renderowane komputerowo.
Grand Stade FFR będzie czymś znacznie więcej niż stadionem; 82 000 miejsc zostanie narodowym stadionem rugby .
Będzie on gospodarzem wszystkich meczów w domu w rugby we Francji, a także dostosuje konwencje, pokazy i szeroki wachlarz imprez sportowych dzięki wielofunkcyjnemu projektowi.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Chowany boisko zapewni FFR najlepszą jakość pitch wśród wszystkich najważniejszych stadionów rugby na świecie.
Chowany dach zapewni bardziej intensywną atmosferę, pozwoli na rozgrywanie meczów niezależnie od pogody i stworzy największe zadaszone miejsce rozrywki w Europie.
Cztery duże karty wideo są częścią wielofunkcyjnych urządzeń, umożliwiając nadawanie powtórek i dodatkowych informacji technicznych.
Dzięki uprzejmości Populous & Ateliers 2/3/4 / Stadion został zaprojektowany, aby przyczynić się do napisania przyszłości Fédération Française de Rugby i francuskiego rugby.
Jego architektura nawiązuje do ufortyfikowanego miasta, zapewniającego zarówno gościnność, jak i ochronę, a biały kamień odbija się echem w kamieniołomach w Baux de Provence.
W tym ochronnym miejscu, Plazas des Bandas, ogólnodostępne arkady, wielopoziomowe salony, narożne apartamenty i prezydencka budka tworzą różnorodne wyjątkowe i unikalne przestrzenie, które są po to, aby przyciągać fanów francuskich fanów rugby.
Dzięki uprzejmości Populous & Ateliers 2/3/4 / Serce stadionu znajduje się pod ochroną wysokich mineralnych ścian i dużych szklanych okien z widokiem na drobno krojoną miskę, która stworzy żywiołową atmosferę.
Odbędą się od 17 do 20 imprez rocznie, w tym od pięciu do sześciu meczów reprezentacji Francji w rugby oraz finał TOP 14.
Dzięki uprzejmości Populous & Ateliers 2/3/4 /
[podobne: mrówka nowy dwór mazowiecki, ojciec witko msze o uzdrowienie kalendarz, krakżal ]

Powiązane tematy z artykułem: krakżal mrówka nowy dwór mazowiecki ojciec witko msze o uzdrowienie kalendarz