Budownictwo i architektura : Konkurs wygrywający Padideh Kish / Shirdel and Associates Architects

Dzięki uprzejmości Shirdel and Associates Architects Pierwsza wygrana propozycja w konkursie na zaprojektowanie głównego planu Padideh Kish, ośrodka wypoczynkowego na wyspie Kish w Iranie, tworzy fantastyczne i ekscytujące miejsce do poprawy i pogłębienia doświadczenia podróży i pozostania w umysł każdego odwiedzającego.
Zaprojektowane przez Shirdel and Associates Architects, ich pomysł na Padideh jest wynikiem zestawienia, interakcji i rozwoju koncepcji, w których każdy jest zależny od osiągnięć architektonicznych i historii architektury Iranu.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Padideh Kish jest najważniejszym ośrodkiem turystycznym w Iranie i czwartym na Bliskim Wschodzie.
Usytuowanie w południowej części Iranu wymaga bardzo rozsądnego i specjalnego podejścia.
Ogromna skala projektu i różnorodność programów przypisanych do projektu sprawia, że projekt wykracza poza architektoniczną rozdzielczość i wymaga podejścia zbliżonego do miasta.
W związku z tym, że różne grupy ludzi doświadczają specjalnych i cennych cech życia społecznego w środowisku miejskim, projekt ten ma również na celu poprawę tej jakości w tym miejscu.
Dzięki uprzejmości Shirdel and Associates Architects Jako cel podróży do najbardziej atrakcyjnego turystycznego miejsca w Iranie, Padideh Kish.
z jednej strony składa się z elastycznej i szerokiej gamy scenariuszy społecznych związanych z wypoczynkiem, z drugiej strony wydarzeń specjalnych, takich jak komercyjne, sportowe i tak dalej.
Szlachetne koncepcje, które odżywiają i wspierają ideę projektowania, można zbadać z dwóch głównych perspektyw: społecznej.
perspektywy kulturowe i geograficzne.
Dzięki uprzejmości Shirdel and Associates Architekci Architekci: Shirdel and Associates Architekci Lokalizacja: Wyspa Kish, Iran Zespół projektowy: Bahram Shirdel, Bahman Mehrabani, Ehsan Amani, Behdad Heydari, Sohail Qandili, Ehsan Arab, Alireza Esfandiari, Solmaz Farajolahpour, Solmaz Gholamhosseini, Hossein Kachabi , Farnaz Sharifi, Mohsen Tajedin, Masoud Sheivari Twórca: Padideh-Shandiz Rozwój turystyki międzynarodowej Firma Project Manager: Asar Bana Pars Company Całkowita powierzchnia: 860 000 m2 Hotel i rezydencja: 400 000 m2 Komercja: 300 000 m2 Kultura i sport: 80 000 m2 Parking: 80 000 m2 Data: listopad 2012.
Styczeń 2013
[podobne: mrówka nasielsk, ciepło hydratacji, nol tychy ]

Powiązane tematy z artykułem: ciepło hydratacji mrówka nasielsk nol tychy