Budownictwo i architektura : Propozycja pawilonu „Haze” / Salon2

Dzięki uprzejmości Salon2 Designed by Salon2, ich.
Haze.
Propozycja pawilonu ma na celu przekształcenie Istanbul Modern w ogród etapów, przygotowując nieoczekiwany stan architektoniczny dla odległego związku wysp i morza.
Dzięki doświadczonemu projektowi pawilon przenosi percepcję określonego stanu brzegowego Mola Tophane i tworzy swój własny fajny mikroklimat w najcieplejszych dniach roku, w którym mieści różne zdarzenia.
Więcej zdjęć i architektów.
opis po przerwie.
Przestrzeń łączy wodę i ludzi w wyjątkowy sposób w środku 1,5-kilometrowej granicy celnej, która znajduje się w centrum miasta.
Pawilon oferuje samoorganizujące się wydarzenia dla publiczności, umożliwiające rozprzestrzenianie się klastrów społecznych i tworzenie wzajemnych porozumień między nimi.
Ma 3 różne etapy, które są otoczone różnymi platformami do siedzenia, a także zacienionymi lożami.
Dzięki uprzejmości Salon2 Tajemnicą tej mglistej przestrzeni przypominającej pływające platformy w wodzie jest chłodne powietrze, które składa się z cząstek mikro wody, które zostały spryskane z około 200 dysz.
W miarę, jak dzień staje się ciemniejszy, przestrzeń zamienia się w wirtualną instalację, która łączy cyfrowy i fizyczny dźwięk niemal tak, jak łączy morze z lądem.
wejście / dzięki uprzejmości Salon2 Platformy, loże i elementy siedzisk wykonane są z lekkich modułów żelbetowych, które różnią się od zwykłego zastosowania betonu w Stambule.
Po lecie moduły te zostaną ponownie wykorzystane w różnych brzegach, z różnymi funkcjami aktywującymi te wybrane obszary.
Dzięki uprzejmości Salon2 Architekci: Salon2 Lokalizacja: Stambuł, Turcja Projekt zespołu: Alper Derinbogaz, Melike Alt.
N.
K; W collobracji z Refik Anadol A / V Artyści: Ferdi Al.
C.
Zespół projektowy: Samim Magriso, Ahmet Ünveren, Aykut Özen, Gül Ertekin Starszy konsultant: BuroHappold Associate: Guvenc Topcuoglu Inżynier konsultant: Alasdair Young, George Keliris, Rasti Bartek Dzięki: Yasemin Keskin Enginöz, Banu Durmusoglu, Ceyhun Derinbo.
Az, Enise Burcu Karaçizmeli, Melih Alt.
N.
Ş.
K, Salih Küçüktuna, O.
Ul Öztunç, Hülya Deniz, Wedream.co Sponsorzy: BuroHappold, Çimsa
[podobne: mrówka nidzica, msze o uzdrowienie kalendarz, hanarol ]

Powiązane tematy z artykułem: hanarol mrówka nidzica msze o uzdrowienie kalendarz